Королі і блазні

Закон як дишло…
Неспокійно в Васильківському королівстві. Всьому виною земля. Вона всіх годує і забезпечує кожному вічний спокій. Васильківські королі після чергового «сходняка» вирішили, що всі землі жителів с.Кодаки по «закону» належать їм. Залишається знайти технологію, за якою вкрадене видати за своє кровне. І вона знайдена:
·    Таємно від сільської ради с.Кодаки на розпайовані землі видали ксиви(акти) для «нужденних» з Луганська, Донецька,;
·    Далі формально проводиться розмежування ділянок;
·    Оформляється купча на достойну людину (їхньому царьку);
·    Діляться доходи від оборутки і «вовки ситі», а вівці нехай чекають «покращення життя …»;
Здійснити цю кримінальну операцію не дозволив сільський голова. І тут почалася травля на Козіка. Хто посмів ослухатися наших панів ?!  У кожного короля є блазні, інакше- який він король? Вони кілька разів атакували сільську раду. Тричі їм вдалося зірвати роботу сесії сільради.  Ось завітали вони і на загальні збори кодачан 6 квітня 2012 року: наш депутат райради, голова соцпартії  зі своїми однопартійцями, всілякі замзаврайоно та інші «юристи» і «депутати», які забули свої ксиви вдома(всього чоловік з двадцять).
Основним їх завданням  було переконати жителів с.Кодаки в тому, що вони дурні. Не бачать, як влада «піклується» про їх добробут. Королі не сплять ночами і думають про народ. А головне – Козік О.А. бандит. Він не дає  королям ощасливити  своїх підданих. «Ви не хочете жити по «законах»»- каже перший. Його підтримує шут №2: «Вся земля належить королям». Яких тільки епітетів не виплюнули їх слиняві  язики на адресу сільського голови!? Професіональні брехуни. Цинічні і нахабні. Найбільш цинічно забрехались соціалісти. Їх лозунг «Земля – народу!» треба розуміти так: « Народ – це добрі районні дяді, а ви електорат». В нас партій більше, ніж бур’яну на полях. А суть одна – вкрасти.Земля для них товар. Вони ніколи на ній не працювали і не збираються працювати. Вкрадене вони міняють на гроші  та на вигідні посади у доброго дяді. Їм треба багато грошей.
Громада села захищалась. Виступаючі говорили, що в Кодаках влада не помітила при розпаюванні  багатьох жителів села. «Для вас  немає землі. Все вже поділено» – казали представники владних дядів працівникам  соціальної сфери. Роботи в селі нема. Город-для багатьох єдиний засіб існування. Але дяді забирають  і городи селян. Їм потрібний голодний і безправний люд, щоб потім його купить на виборах за 100 гривень. Ми всі повинні зрозуміти, що владні особи стоять на захисті своїх «шкурних» інтересів. А народ повинен захищати себе сам. Якщо ми не проявимо активності, то обдеруть до нитки і при цьому не лопнуть. У них безрозмірні животи. Жителям села треба більш активно приймати участь на зборах та на сесіях сільської ради. Блазні будуть їздить ще частіше. Вони більше нічого не роблять і не вміють. Цим вони заробляють собі на хліб. Хто переможе залежить від нас.
Що нового в цій історії? Нічого. Катерина №2 зганяла з земель селян, щоб потім закріпачити і заставить працювати на їх землі за копійки. Те саме роблять наші королі, але ще більш лицемірно і неймовірно брехливо.
Слава Україні!

 

 

1 коментар до “Королі і блазні

  1. Пінгбек: Кодачани домагаються повернення пайової землі. | Кодаки. Cучасне село в Україні

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *