Фонд Громади на Святі Українського Слова в Кодаках

12.11.2012 З нагоди святкування Дня Української Мови та Письменності – Фонд Громади с. Кодаки нагородив кращих учнів Кодаківської школи подарунками та відзначив почесними грамотами. Але головні нагороди за кращі результати року будуть вручені 15.01.13 відповідно до  результатів Районних та Обласних Олімпіад!

На нагородження дітей до села Кодаки завітає популярна співачка Маша Собко.

Наразі в нашій школі відбулося « Свято українського Слова». У проведенні свята брали участь 9-10 класи, а саме: Ткаченко Марія, Щокіна Анна, Семенець Максим, Проценко Катерина, Григоренко Юрій, Степаненко Вікторія, Щокіна Вікторія, Турчина Марія, Лапій Юрій, Орлова Дар’я, Боровик Яна, Лавріненко Іван, Чукліна Ірина, Сівовна Людмила.

Усний журнал «Свято українського Слова» підготувала вчитель української мови та літератури Савчук Олена Костянтинівна.

Відповідальним за супровід заходу ІКТ був Тараненко Денис (11 клас)..

Кожна сторінка, кожне слово, що прозвучали з вуст учнів несли за собою великий обсяг інформації. Послухавши їх, ми багато дізналися про виникнення української писемності, походження та становлення української мови. Повчальною виявилася інформація про Нестора – Літописця, « батька української історії та словесності », « щирого цінителя українського слова » Петра Яцика та двох братів Кирила і Мефодія – слов’янських вчителів й просвітителів.

Традиційно 9 листопада у Кодаківській ЗОШ I-III ступенів відбувся I (шкільний) етап конкурсу української мови імені Петра Яцика, в якому брали участь учні 3-11 класів.

I-II місця посіли за віковими категоріями:

3-4 класи – I місце – Кулакевич Альона (4 клас), II місце – Диптан Катерина (3 клас);

5-8 класи – I місце – Геращенко Владислава (6 клас), II місце – Карпенко Максим (7 клас);

9-11 класи – I місце – Таран Ірина (11 клас), II місце – Чукліна Ірина (9 клас).

Почесні гості – представники фонду « Громади» с. Кодаки – Микола М.М. та Чепурний М.О. спільно з адміністрацією школи нагородили переможців грамотами та футболками з державною символікою.

Висловлюємо надію, що заходи , проведені до Дня писемності в школі, сприятимуть підвищенню інтересів учнів до вивчення рідної мови та піднімуть престиж української мови.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *